Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 9-11 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy od ExtremeHobby!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14- 21 dní

 

Dodacie podmienky

Dodacia lehota je v prípade platby na dobierku (len s adresou doručenia v rámci SR, ČR), platobnou kartou, alebo prevodom v prípade ak je tovar skladom dva pracovné dni. V prípade ak tovar nieje skladom expedujeme do 4-7 pracovných dní.  Pri platbe prevodom na účet sa čaká na potvrdenie platby. V prípade ak tovar nieje skladom, prípadne je nedostupný u dodávateľa tak Vás budeme bezodkladne kontaktovať emailom, prípadne telefonicky.

 

PREDÁVAJÚCI SI VYHRADZUJE PRÁVO ZRUŠIŤ OBJEDNÁVKU ALEBO JEJ ČASŤ V TÝCHTO PRÍPADOCH:

- TOVAR SA UŽ NEVYRÁBA ALEBO NEDODÁVA,

- VÝRAZNÝM SPÔSOBOM SA ZMENILA CENA TOVARU,

- VÝROBOK JE DLHODOBO NEDOSTUPNÝ.

V PRÍPADE, ŽE TÁTO SITUÁCIA NASTANE, PREDÁVAJÚCI BUDE KONTAKTOVAŤ KUPUJÚCEHO ZA ÚČELOM DOHODY O ĎALŠOM POSTUPE. V PRÍPADE, ŽE KUPUJÚCI ZAPLATIL ČASŤ, ALEBO CELÚ ČIASTKU KÚPNEJ CENY, BUDE MU TÁTO ČIASTKA BEZODKLADNE (NAJNESKÔR VŠAK DO 14 KALENDÁRNYCH DNÍ) VRÁTENÁ SPÄŤ PREVODOM NA JEHO ÚČET, POKIAĽ SA NEDOHODNE INAK. KUPUJÚCI BUDE O TOMTO KROKU INFORMOVANÝ TELEFONICKY ALEBO E-MAILOM.

 

Preprava:

Objednaný tovar zasielame po celej SR a zahraničia prostredníctvom kuriérskych služieb spoločnostou DPD, zásielkovňa a pod. ktoré Vás pred doručením informujú SMS prípadne telefonicky o presnom čase doručenia alebo mailom.

Pre objednávky nad 120,-Eur je preprava bezplatná.

Ing.Michaela Zavoral si vyhradzuje právo zmeniť prepravnú spoločnosť.

 

Cenník prepravy:

Pri preprave tovaru do 120€, účtujeme poplatok za prepravu 4,90€ (kuriérom)

Pri preprave tovaru (do ČR) do 120 € , účtujeme poplatok za prepravu 5,5 € (kuriérom)

  • príplatok za dobierku 0,9,- € 

 

Služba Zásielkovňa

SK: do 5kg 3,3€  ,   5-10kg  4,5€

ČR: do 5kg 3,3€ ,     5-10kg    5€ 

  • príplatok za dobierku 0,9€

Pri zasielaní zásielky do zahraničia (okrem ČR) Vám bude cena prepravy  potvrdená ihneď po vytvorení objednávky. Cena sa môže líšiť vzhľadom na prepravnú spoločnosť v danej krajine! Následne po potvrdení kupujúcim, bude zásielka daná na expedíciu. Doba dodania sa môže predĺžiť.

 

Veľkoobchodný predaj (B2B) má dopravu stanovenú individuálne. Pre viac informácií o možnosti spolupráce nás kontaktujte na adrese info@extremehobby.sk

 

Postup pri preberaní zásielky :

Prosíme Vás o kontrolu či obal výrobku nenesie známky poškodenia – v prípade ak áno, napr. je rozlepený, alebo roztrhnutý obal,.. tovar nepreberejte, prípadne prevezmite s VÝHRADOU .

V PRÍPADE, ŽE VÁM PRÍDE TOVAR POŠKODENÝ ALEBO NEÚPLNÝ TEK STE POVINNÝ NÁM TO BEZODKLADNE OZNÁMIŤ TELEFONICKY (+421948 346 363) ALEBO E-MAILOM NA INFO@EXTREMEHOBBY.SK

 

V prípade, ak je obal nepoškodený tovar zaplaťte (v prípade dobierky) a prevezmite. Upozorňujeme, že podľa podmienok prepravcu nemôžete tovar pred zaplatením rozbaliť a skontrolovať, takže v prípade ak po prevzatí zistíte na produkte nejaké nedostatky tak nás bezodkladne kontaktujte. Nároky z neskôr zistených poškodení výrobku si môžete uplatniť až po preukázaní, že dané vady mal tovar už pri prevzatí od prepravcu. Pri rozbalení dbajte nato, aby ste obal a vnútorné výplne nepoškodili a obal vo vlastnom záujme nevyhadzujte.

 

V prípade vrátenia tovaru do 14 dní je nutné tovar vrátiť v pôvodnom obale a stave (štítky, vysačky) bez známok používania. Náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu z dôvodu reklamačného plnenia znáša kupujúci. V prípade výmeny veľkosti- hradí náklady na dopravu podľa aktuálneho cenníku uvedeného na eshope - zakazník/kupujúci.

 

PRE ĎALŠIE INFORMÁCIE  nás kontaktujte emailom na adrese objednavky@extremehobby.sk 

Platby online na našich stránkach zabezpečuje platobná brána ComGate Payments (momentálne nedostupná)

 https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
 E-mail: platby-podpora@comgate.cz
 Tel:  +420 228 224 267

 

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy od ExtremeHobby!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Klubové oblečenie

Ponuka výroby klubového oblečenia pre športové kluby, reprezentácie, eventy a pod. Pre viac informácií nás kontaktujte:  info@kluboveoblecenie.sk 

Facebook
Copyright © 2020 Extremehobby.sk, BODY WAY s.r.o