Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 9-11 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy od ExtremeHobby!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14- 21 dní

 

O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu :-)

 

Značka EXTREME HOBBY bola založená v roku 2011. Naše oblečenie je určené najmä pre aktívnych ľudí, športových fanúšikov, ktorí majú záujem o extrémne športy. Sme otvorení pre všetky športové disciplíny. Vytvárame vlastný obraz značky na kvalitnom oblečení. Ide predovšetkým o záruku kvality a detailného spracovania, ktoré môžeme kontrolovať počas výroby od prvého kroku až po posledný. To nám dáva výhodu v krátkom čase dodania od návrhu až po finálne spracovanie.

Naše projekty a kvalita sú oceňované veľkými športovými federáciami ako Polsat Boxing Night alebo Exclusive Fight Night, ktoré predstavujú svoje podujatia pre širokú verejnosť na komerčných kanáloch. Taktiež sme hrdým partnerom  Titan fight nights, CCF, FNW, Oktagon MMA, DFN….. Vďaka tejto spolupráci sme sa dostali k úplne novému publiku, ktoré je čoraz viac ochotné vyskúšať náš jedinečný produkt a následne sa presvedčiť o bezkonkurenčnej kvalite a odbornosti.

 

Spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou číslo 1. Z tohto dôvodu sme vynaložili maximálne úsilie, aby sme zabezpečili proces vybavovania objednávok okamžite a ponúkali produkty najvyššej kvality. 

Taktiež sa venujeme vývoju a výrobe klubového oblečenia od návrhu grafiky až po výsledný produkt


Nakupovať u nás je zábava! V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu, ktorý nájdete na našich stránkach alebo emailom na info@extremehobby.sk 

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy od ExtremeHobby!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Klubové oblečenie

Ponuka výroby klubového oblečenia pre športové kluby, reprezentácie, eventy a pod. Pre viac informácií nás kontaktujte:  info@kluboveoblecenie.sk 

Facebook
Copyright © 2020 Extremehobby.sk, BODY WAY s.r.o